Kaip Tu galvoji, į ką turėtume daugiau atkreipti dėmesio sugrįžę po karantino? Ką pakeistum mokykloje, kad jaustumeisi geriau?
- pakaisčiau nieko nes viskas gerai . demsi atkreipti reiketu i žinas kuras nevisiškai igijau per karantina
- Nieko nekeisčiau, turėčiau atkreipti dėmesį į geresnius pažymius. 🤠
- Į bendravimą. Pakeisčiau kai kurias mokytojas.
- Suorganizuočiau daugiau renginių, kad nebūtų niūru.
- Netgi nežinau
- Nieko