O gal patiri patyčias? Kokiose mokyklos vietose vyksta patyčios ir iš ko dažniausiai? Pakomentuok.
- ne. patičiu neesiu patires šoi klasai jau kaip 2-3 metus
- Nepatyriu patyčių😂, žinoma turiu draugų
- Nepatiriu aš patyčių. Dažniausiai patyčios vyksta ten kur nėra suaugusiųjų. Vyksta patyčios tarp jaunesnių.
- Nepatyriu patyčių, bet žinau, kad vyksta mokyklos patalpose.
- Patyčių niekada negavau ir negaunu
- Ne nzn