Ar jūsų klasė yra draugiška, ar Tu turi draugų?
- ji nei draugiska , nei priešiska. ji nautrali
- Visai daugiška, draugų turiu. 💯
- Klasė yra draugiška, tik susiskaldžiusi į berniuku grupes ir mergaičių grupes. Iš klasės turiu draugų.
- Taip turiu, ji yra draugiška.
- Taip, klasė draugiška. Draugų turiu
- Ne neturiu