9 kl. Tyrimas

Ar jūsų klasė yra draugiška, ar Tu turi draugų?

  1. Jo, pakankamai draugiška ir taip aš turiu draugų.
  2. Manau, kad mano klase yra draugiska, as turiu draugų.
  3. Draugų, arba tiksliau, draugių, turiu. Su klasiokais beveik nebendrauju, nebent kažkas susijusio su mokykla. Bet norėčiau kad mūsų klasė būtų vieningesne ir draugiskesne, net jeigu kai kurie klasiokai, mano manymu, yra nesukalbami ir kartais elgiasi kvailai
  4. Taip, draugiska, draugų turiu. neturiu nusiskundimų.
  5. Mano klasė yra draugiška. Aš joje turiu draugų.
  6. mūsų klasė yra draugiška, visos merginos yra toksiškos tho. realiai visos. bet vaikinai viskas ok, galima pasišnekėti su vaikinais ir turi humoro, bet va merginos vien konkurencija vien apkalbos.
  7. Ne visi dauguma tik sugeba vaidinti kietais. Turiu tik vieną draugą daugiau ne. Socialūs ne esu. Bet norėčiau daugiau draugų tačiau šitą klasė tai kito levelo primenu NE VISI!!! bet dauguma.
  8. Kartais draugiška, kartais nelabai, bet šiaip mes nelabai bendraujam.
  9. Taip yra draugiška, klasėje turiu nemažai draugų/draugių.
  10. Manau, jog mano klasė yra draugiška. Šioje klasėje pagrinde berniukai yra mano draugai, su jais praleidžiu laiką pertraukų metu.