9 kl. Tyrimas

Ką išsineštum geriausio iš mūsų mokyklos į savo kuriamą mokyklą?

  1. Pastatą, nes pagal mane jis ir taip nieko toks.
  2. Mūsų matematikos mokytoja, nes ji labai supratinga
  3. Mano auklėtoją, matematikos mokytoją nes ji yra arčiausiai tobulos mokytojos: ji puikiai aiškina pamoką, yra suprantinga ir su ja lengva kalbėti ir susitarti.
  4. galbūt draugus. nieko kito nereikia.
  5. Nebent tiktais valytojas ir porą mokytojų.
  6. Ten bibliotekoj yra toks kaip televizorius/kompiuteris, tai vą tą dalyką.
  7. ABSOLIUČIAI NIEKO nebent kelias mokytojas kaip geografijos arba fizinio bet šeip nieko gero iš čia neimčiau
  8. Manau savo geriausią draugę :)
  9. Savo klasiokus, kad jie būtų bedradarbiai, o taip tai sporto ir aktų salę,
  10. Manau išsineščiau mokyklos gerai funkcijanuojančius kompiuterius, įvairią kitą įrangą, techniką.