Ką išsineštum geriausio iš mūsų mokyklos į savo kuriamą mokyklą?
Pastatą, nes pagal mane jis ir taip nieko toks.
Mūsų matematikos mokytoja, nes ji labai supratinga
Mano auklėtoją, matematikos mokytoją nes ji yra arčiausiai tobulos mokytojos: ji puikiai aiškina pamoką, yra suprantinga ir su ja lengva kalbėti ir susitarti.
galbūt draugus. nieko kito nereikia.
Nebent tiktais valytojas ir porą mokytojų.
Ten bibliotekoj yra toks kaip televizorius/kompiuteris, tai vą tą dalyką.
ABSOLIUČIAI NIEKO nebent kelias mokytojas kaip geografijos arba fizinio bet šeip nieko gero iš čia neimčiau
Manau savo geriausią draugę :)
Savo klasiokus, kad jie būtų bedradarbiai, o taip tai sporto ir aktų salę,
Manau išsineščiau mokyklos gerai funkcijanuojančius kompiuterius, įvairią kitą įrangą, techniką.