21-a. Sugrįžimas į sovietų laikus.
Ar aš nesijaučiu suvaržytas? ( Ar mūsų Lietuvos Respublika negriauna Lietuvos visuomenės pamatų? Ar neapriboja mūsų teisių į laisvą pasirinkimą, laisvą šalį?Ar mes per "buki" priimti savarankišką sprendimą?)
Ar mes per maži nuspręsti kada pirkti ir vartoti alkoholį?
Ar jums nepikta dėl to jog tie kurie mums aiškina jog įmanoma išgyventi už MINIMALIĄ algą, patys gauna net iki kelių tūkstančių?
Ar tikitės jog kada nors sulauksime algos pagal Europos standartus?
Ar manote jog mokesčiai turėtų būti mažesni, o dauguma yra tiesiog nereikalingi ( pvž.taršos ir pnš.) ?
Kokiu balu vertinate savo šalį dėl pragyvenimo lygio?
Ar norite Lietuvoje auginti savo vaikus, matyti savo šeimą ariančius kaip "jaučius", ir skaičiuojančius kiekvieną centrą? O gal geriau norite pasistengti jog būtų mums palankesnės sąlygos?
Ar motyvuoja Lietuvos valdžia siekti ko nors daugiau gimtinėje?
Kur matote savo ateitį? (Lietuvoje ar svečioje šalyje)
Ar norėtumėte pakeisti valdžią?
Ar palaikytumėte lyderį kuris kovoja už savo gerovę streiku?
Kokia jūsų gyvenamoji vieta?
(emigrantams) ar ketinate grįšti gyventi į Lietuvą
Ar nebijote jog Lietuvos visuomenės valdžia įsteigs ateityje net mokestį už orą?
Kada buvo geriau gyventi prie lito ar prie euro?
Ar norėtume pakeisti Lietuvos įstatymus? (Jei taip-kokius?)
- Ne
- Dekreto išmokų, taršos..
- ne
- noreciau pakeisti lietuvos sveikatos ministra ir sveikatos siatemos biurokratija. taip pat aetist visus dirbancius pagal pazintis viesame sektoriuje , nes grobsto pinigus
- Visus
- ne
- Alkoholio prekybos
Ka norėtumėte pakeisti kad Lietuvoje būtų geriau gyventi?
- Sovietinius žmones išsiųsti pagyventi į Rusiją
- Į valdžią leisti jaunesnius
- algas
- mazinant korupcija ir biurokratija, keliant algas , vystyti pramone ir rengti darbo vietas
- Valdzia
- neturiu nuomonės
- Valdžią
- Viską