Daigiau erdvės jaunimui, kad ir aikštelė kad galėtų su automobiliais o ne gatvėmis lakstyti
Daugiau mokslo įstaigų, kaip universitetas.
Daugiau uzsiemu jauinimui
Daugiau jaunimo susibūrimo vietų, renginių
Daugiau skirti vietų jam leisti vietą , nes daug suaugusių nepatenkinti būna kai jie neturi kur dėtis ir būna netoli namų ar pns.
Daugiau veiklų, renginių jaunimui
kažkokias budais juos paskatinti, o kuo tai neisivazduoju šiuo metu
akropolio reikia
Reikia diskutuoti su didžiąja dauguma jaunimo
daugiau renginių, prekybos centrų