Daugiau laisvalaikio leidimo vietų šaltuoju metu
Užtektų norfų, maximų ir ikių, galima galiausiai didesnį prekybos centrą pasatyt su įvairiais užsiėmimais jame(kino salė, ledas(?), boulingas ir pnš)
Siūlau steigti daugiau tokių vietų kaip Spotas
Turėtų atsirastk daugiau pramogų, laisvalaikio centrų, daugiau vietų kur galėtų praleisti jaunimas
Kad būtų daugiau kviečiamų atlikėjų
Daugiau veiklos, pasisėdėjimo vietų jaunimui, daugiau renginių
Daugiau vietu kurios butu skirtos tik jaunimui, tokiu kaip “spotas”
Daugiau vietų lankytis jaunimui(kavinės) aktyvios veiklos, muzikiniai renginiai
Manau, kad reiktų daugiau vietų skirtų jaunimui. Pvz.: ledo arena, naujas kino teatras, kuriame būtų rodoma daugiau filmų ilgesnį laiką
Skatinti jaunus žmones veikti