14-29 metų jaunimo situacijos Alytaus mieste tyrimas

Ką ugdymo procese norėtumėte keisti?

  1. Neapkrauti namų darbais, daugiau aptarinėjimo per pamokas ir mažiau rašymo, mažiau atsiskaitymų.
  2. viską
  3. Mano nuomena ugdymo procesas turėtų vykti sena tvarka, neefektyvu vaikus mokyti karščių metu, daug sunkiau kažką išmokti... Kol patalpos ir vadovėliai (t.y. švietimo programos) nebus pritaikytos naujam ugdymo procesui, naujasis ugdymo procesas neturėtų būti įgyvendinamas.
  4. Nežinau
  5. kad butu lengviau
  6. Mažiau namų darbų, aiškesnio mokytojų aiškinimo
  7. Visą sistemą, išmesti temas iš tam tikrų dalykų, kurios nebus naudingos nei gyvenime, nei studijuojant. Panaikinti namų darbus, nes yra ne vienas staiprsnis, jog kenkia sveikatai bei atima daug laisvo laiko iš mokinių
  8. Pamokų trukmę, namų darbų krūvį.
  9. Norėčiau,kad nebūtų tiek atsiskaitymų
  10. VISA MOKYMO PROGRAMA nes ji jau tsilieka nežinia kiek metų