UserLunskyte
Vieša
Pranešti

14-19 metų paauglių psichotropinių medžiagų vartojimas Klaipėdos mieste

ANKETA

Gerb. apklausos Dalyvi (-e)

 

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Slaugos bakalauro studijų programos III kurso studentė Rūta Lunskytė atlieka tyrimą, kurio tikslas – įvertinti slaugytojų suteikiamos informacijos apie psichotropines medžiagas reikšmingumą lyginant su kitais informacijos šaltiniais. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Apklausa anoniminė (nereikia rašyti nei vardo, nei pavardės). Surinkti duomenys bus naudojami rengiant mokslines išvadas bei praktines rekomendacijas, kurios padės tobulinti slaugos procesą.

Ši tyrimo priemonė patvirtinta KU SvMF Slaugos katedros Etikos komisijos posėdyje. Iškilus neaiškumams, prašome kreiptis į darbo autorę Rūtą Lunskytę (tel. +37065379029) arba į Etikos komisijos pirmininką (tel. (846) 398558).

        Instrukcija. Prašom atidžiai perskaityti kiekvieną klausimą ir pasirinkti labiausiai Jums tinkantį atsakymo varintą (jį pažymėkyte varnele (v) ar kryžiuku (x)) arba įrašyti savąjį atsakymą. Labai svarbu, kad visi klausimai būtų atsakyti nuoširdžiai.

Tavo lytis
Kaip manai, ar Tau būtų sunku gauti cigarečių, jei panorėtum?
Kaip dažnai rūkei cigaretes per PASTARĄSIAS 30 DIENŲ?
Kada PIRMĄ KARTĄ darei (jeigu iš viso darei) šiuos dalykus?
Kaip manai, ar tau būtų sunku gauti šių alkoholinių gėrimų, jei panorėtum?
Prisimink PASTARĄSIAS 30 DIENŲ. Kiek kartų (jei tokių atvejų buvo) gėrei šių alkoholinių gėrimų?
Kada (jei tai kada nors buvo) tu PIRMĄ KARTĄ?
Kaip manai, ar Tau būtų sunku, jei panorėtum, gauti kanapių (marihuanos, hašišo, „žolės“)?
Kiek buvo atvejų (jei jų buvo), kai vartojai kanapes (marihuaną, hašišą, „žolę“)?
Kada PIRMĄ KARTĄ pabandei (jei iš viso bandei) vartoti kanapes (marihuaną, hašišą, „žolę“)?
Kaip manai, jei panorėtum, ar Tau būtų sunku gauti:
Kiek kartų (jei tokių atvejų buvo) esi vartojęs(-usi) ekstazį?
Kiek kartų (jei tokių atvejų buvo) esi vartojęs(-usi) amfetaminus?
Kiek kartų (jei tokių atvejų buvo) esi vartojęs(-usi) metamfetaminus („ledą“, „stiklą“, „kristalą“)?
Kiek kartų (jei tokių atvejų buvo) esi vartojęs(-usi) kokainą?
Kiek kartų (jei tokių atvejų buvo) esi vartojęs(-usi) kreką?
Kiek kartų (jei tokių atvejų buvo) esi vartojęs(-usi) lakiąsias medžiagas (klijus, benziną, žiebtuvėlio dujas, kt.), siekdama(-s) apsvaigti?
Tavo tėvo išsilavinimas
Tavo mamos išsilavinimas
Kaip gyvena Tavo šeima, palyginus su kitomis Lietuvos šeimomis?
Ar esi kada nors vartojęs(-usi) uostomąjį / kramtomąjį tabaką (snufą, snusą), rūkęs(-usi)
Kada Tu PIRMĄ KARTĄ darei (jeigu darei) šiuos dalykus?
Jeigu esi vartojęs(-usi) alkoholį DAŽNIAU NEGU DU KARTUS PER PASTARUOSIUS 12 MĖNESIŲ, nurodyk, kokiu būdu Tau dažniausiai pavykdavo jo įsigyti? (pažymėk ne daugiau kaip 4 atsakymus)
Iš kur dažniausiai sužinai apie alkoholį, jo poveikį sveikatai, elgesiui? (pažymėk tris pagrindinius informacijos šaltinius):
Iš kur dažniausiai sužinai apie tabaką ir elektronines cigaretes, jų poveikį sveikatai, elgesiui?(pažymėk tris pagrindinius informacijos šaltinius):
Iš kur dažniausiai sužinai apie narkotikus, jų poveikį sveikatai, elgesiui?(pažymėk tris pagrindinius informacijos šaltinius):
Iš ko norėtum gauti daugiau informacijos apie alkoholį, jo poveikį sveikatai, elgesiui? (pažymėk tris pagrindinius informacijos šaltinius):
Iš ko norėtum gauti daugiau informacijos apie tabaką ir elektronines cigaretes, jų poveikį sveikatai, elgesiui?(pažymėk tris pagrindinius informacijos šaltinius):
Iš ko norėtum gauti daugiau informacijos apie narkotikus, jų poveikį sveikatai, elgesiui?(pažymėk tris pagrindinius informacijos šaltinius):
Kieno pateikiama informacija atrodo patikimiausia, kai kalbama apie alkoholį, jo poveikį sveikatai, elgesiui? (pažymėk tris pagrindinius informacijos šaltinius):
Kieno pateikiama informacija atrodo patikimiausia, kai kalbama apie tabaką ir elektronines cigaretes, jų poveikį sveikatai, elgesiui?(pažymėk tris pagrindinius informacijos šaltinius):
Kieno pateikiama informacija atrodo patikimiausia, kai kalbama apie narkotikus, jų poveikį sveikatai, elgesiui?(pažymėk tris pagrindinius informacijos šaltinius):

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų747
Atsakymų03

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »