10 sekundžių- Ar dažnai pamirštat palaistyti gėles?

10 sekundžių- Ar dažnai pamirštat palaistyti gėles?

Kaip dažnai pamirštate palaistyti gėles?

Ar įsigytumėte prietaisą, kuris jums į telefoną ar el. paštą atsiustų informaciją apie Jūsų augalų būklę? (Ar reikia laistyti, ar trūksta trąšų, šviesos)

Įsigyčiau jeigu kaina būtų:

Pastabos , komentarai, mintys:

  1. gera ideja!
  2. Turint daug augalų kiekvienam vazonui išskirti po įrenginį mano manymu būtų neekonomiška (jei tokia idėja žinoma). Aš mielai pakločiau iki 70eur už "botaniko stotelę" prie kurios tarkim būtų galima prijungt keletą sensorių komplektų (pvz 10 vazonų?). Jei ši apklausa veda link produkto atsiradimo būtų labai smagu apie tai sužinoti daugiau! [email protected]
  3. Megstu augalus labai, bet programėlė atrodo nebua man naudinga. Na... Galit nustebinti mane! ;)
  4. Nelabai aktualu, nes pati priziuriu savo augalus. Butu aktualus tik robotkas, kuris palaistytu mums nebunant namie :D
  5. Gyvenimas yra gražus. Man patinka augalai, patinka gėlės. Vazoninės. Auginu orchidėją, kuriai puikiai sekasi, o aš labai daug dėmesio jai neskiriu. Ir rožę auginu. Tik jai nurudavo lapeliai, ir nukrito daug. Nustojau ją laistyti, bet manau, kad ji atsigaus. Nes mano meilė nesibaigė. Ir jo meilė nesibaigė taip pat.
  6. ideja idomi
  7. Klausimas, kaip tokia programele gali nustatyt augalo bukle? Butu idomu tokia isbandyti, tik svarbu, ar ji pasiteisintu ir nebutu tik dar vienas budas isleist pinigus i bala...
  8. Šiuo metu beveik nieko neauginu, todėl būtų neaktualu. Bet ateityje - galbūt
  9. elementariems veiksmams atlikti priminimo nereikia :)
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą