Kaip manote, kuo naudingas yra muzikinis ugdymas? Trumpai argumentuokite.
Naudingas psichologiškai, bei fiziškai. Lavina vaiko klausą, judesį, bendravimo įgudžius, jei muzikuojama grupėse, padeda atsipalaiduoti ir suteikia laimės pojūtį.
Lavina vaizduotę, ritmo pajautimą
Lavina garsų atpažinimą, taip pat sukelia teigiamas emocijas, skatina kalbos raidą.
Pirmieji žingsneliai į muzikos, meno supratimą.
Ugdo dėmesio koncentraciją, vaikai geriau skaičiuoja, jaučia ritmą, gerina nuotaiką
Vystosi geriau.
Vystome vaikui šokant dainuojant( niūniuojant) klausant: judesį, koordinaciją, klausą, emocijas, suvokimą tiek erdvėje tiek laike.( Konkreti patirtis -anūkei 1,5 m)
Lavina klausą, ritmą jaučia
Plečia vaiko akiratį, vaizduotę, ugdo klausą.
Nemanau, kad jis yra labai naudingas, bet išsilavinęs vaikas turi praeiti ir muzikinį ugdyma