Kaip manote, kuo naudingas yra muzikinis ugdymas? Trumpai argumentuokite.
Manau, kad ugdo kūrybiškumą, lavina klausą, intelektą. Taip pat jei vaikas pats bando groti kokiu instrumentu tai gerėja vaiko smulkiosios motorikos vysymąsis.
Klausai
Kalbos lavinimui. Vaikai klausosi angliškų, švediškų dainelių ir laisvai kalba šiomis kalbomis (6metai, 2 metai)
Muzika tai atsipalaidavimas.
Bendram išprusimui ir talentui ugdyti, jei toks yra
Puikus nusiramino būdas, vaikui su kalbos raida gerai.