UserBerta123
Vieša
Pranešti

„ Visuomenės požiūris į gimdymą namuose“

Sveiki,

Anketa skirta trumpai išanalizuoti visuomenės požiūri į gimdymą namuose, taip pat apžvelgti teisinį reguliavimą. Anketa anoniminė, skirta Teisės Sociologijos dalykui

1) Jūsų lytis?
2) Jūsų amžius?
3) Jūsų išsilavinimas
4) Ar Jums teko girdėti sąvoką “Gimdymas namuose”
5) Jei Jums ar Jūsų artimąjai būtų galimybė rinktis gimdymą namuose, ar pasinaudotumėte/rekomenduotumėte pasinaudoti šia galimybe?
6) Jūsų nuomone, kokie didžiausi pavojai gresia moteriai gimdančiai namuose?
7) 2019 metais, tuometinis Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga pasirašė įsakymą dėl „Gimdymo namuose priežiūros paslaugos teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ TAR, 2019-01-07, Nr. 190 . Ar teko susipažinti su aprašo nuostatomis?
8) Įsakymo nurodyto aukščiau, V skyriuje, 21 dalyje minimas teiginys “Pacientė ASPĮ, kuri teikė gimdymo namuose priežiūros paslaugą, sumoka Sutartyje numatytą kainą.”. Jūsų nuomone, ar gimdymas namuose turėtų būti traktuojamas kaip privati paslauga, už kurią pacientė turi susimokėti papildomai (nėra dengiama ligonių kasų).
9) Jei gimdymo metu įvyktų nelaimė, kas turėtų prisiimti atsakomybę?
10) Ar šiuo metu esantis teisinis reguliavimas (įsakymas nurodytas 8-ąjame klausime) dėl gimdymo namuose Jums atrodo priimtinas?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų144144
Atsakymų060

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »