"Vaikų priežiūros mobilioji aplikacija tėveliams" - anketa tėvams
12. Kas jus labiausiai erzina/yra nepatogiausia naudojantis bet kokiomis mobiliosiomis programėlėmis (pvz. nepatogus valdymas, neįdomus dizainas, perkrautas funkcionalumas ir pan.)?
Nepatogi
Patogu, kad gali pasikeisti foną į tamsų, kas aktualu kai maitini naktį. Taip pat kad yra short cutai ir gali išsikelti ką nori į pagrindinį ekraną.
nėra patogios programėlės kurioje būtų visos reikiamos funkcijos