"Vaikų priežiūros mobilioji aplikacija tėveliams" - anketa tėvams

12. Kas jus labiausiai erzina/yra nepatogiausia naudojantis bet kokiomis mobiliosiomis programėlėmis (pvz. nepatogus valdymas, neįdomus dizainas, perkrautas funkcionalumas ir pan.)?

  1. Nepatogi
  2. Patogu, kad gali pasikeisti foną į tamsų, kas aktualu kai maitini naktį. Taip pat kad yra short cutai ir gali išsikelti ką nori į pagrindinį ekraną.
  3. nėra patogios programėlės kurioje būtų visos reikiamos funkcijos
  4. Perkrauta per daug nenaudingu dalyku
  5. Nepatogus valdymas
  6. Reklama
  7. Nepatogus valdymas
  8. Lėtas veikimas, trūkumas aktualios informacijos
  9. Netinka dizainas, nepatogu, mazai funkciju
  10. Painus meniu, reklamos, nefunkcionalumas