„Swedbank“ paslaugų tyrimas

Norėčiau Jūsų visų paprašyti užpildyti trumpą anketėlę apie ,,Swedbank“ banką, pagrindinis tikslas išsiaiškinti vartotojų/klientų nuomonę apie aptarnavimo kokybę, užsakymų įvykdymą ir teikiamų paslaugų kokybę. Kiekvieno iš Jūsų atsakymai ir nuomonės yra labai svarbios, tad nepagailėkite keletos minučių šiai anketai užpildyti. Ačiū :)

1. Ar naudojatės „Swedbank“ paslaugomis? (Jei ,,Ne“ eikite prie 13 klausimo)

2. Kokiomis „Swedbank“ paslaugomis naudojatės?

3. Kas paskatino pasirinkti AB "Swedbank" banką?

4. Kodėl naudojatės AB "Swedbank" paslaugomis?

5. Kaip vertinate teikiamų paslaugų įvairovę?

6. Ar banko reklama atitinka teikiamų paslaugų kokybę?

7. Ar paslaugų kokybė atitinka taikomus įkainius?

8. Kaip vertinate „Swedbank“ paslaugų kokybę dešimties balų sistemoje?

9. Jei banką rinktis reikėtų ir vėl, kokia tikimybė, kad tai bus ,,Swedbank“ bankas?

10. Ar dažnai naudojatės „Swedbank“ paslaugomis?

11. Kokius banko trūkumus įžvelgiate?

Kitas variantas

  1. neliko padalinių mažesniuose miestuose

12. Kokias kokybės spragas įžvelgiate?

13. Jūsų lytis

14. Jūsų amžius

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą