"Steam" internetinė skaitmeninio platinimo platforma
Laba diena! Mes esame Vilniaus kolegijos tarptautinio verslo studentai. Atliekame rinkodaros tyrima, kuriuo metu siekiame išanalizuoti "Steam" platforma ir sužinoti žmonių nuomonę.
Ačiū už Jūsų atsakymus ir sugaištą laiką.
Lytis:
Amžius:
Jūsų socialinė padėtis:
Ar esate girdėje apie "Steam'a"?
Ar naudojatės "Steam'u"?
Ka dažniausiai perkate(naudojate) steam platformoje?
Jeigu naudojate "Steam'a" kiek laiko esate bendruomenės narys?
Kiek eurų per mėnesį išleidžiate "Steam" platformoje?
Ar esate patenkinti esamomis kainomis?
Jeigu "Ne" kodėl?
- Brangios kainos
- Perdideles zaidimu kainos
- Kai kurie zaidimai neverti tiek, kiek jie kainuoja.
- brangu
- Brangu
- BRANGU!!!!
- Mažėsnių kainų norisi, kartais kainos neatitnka kokybės arba pageidavimu
Ar norėtumėte mažesnių regioninių kainų "Steam'e"?
Trumpai ka manote apie "Steam'a"
- Patogi platform siustis zaidimus
- Gera platforma žaidimams pirkti ,tačiau kainos didesnės nei kitur.
- Gera programa
- Geras laisvalaikio praleidimas
- Gera zaidimu parduotuve.
- Geriausia vieta visiems kurie mėgsta pramogas, bendravima ir žaidimus.
- Geras dalykas
- Žaidžiu DOTA2
- Gera progeram, aciu uz demesi ;)
- Manau tai gera vieta draugams, kurie miegsta kompiuterinias pramogas. Kooperuotis i komandas, žaisti, laimėti, džiaugtis pasiekimais, komunikuotis, kalbėti, chatint. Viskas vienoje vietoje, galima rasti beveik visa norima informacija apie žaidimus, apie naujovės, update'us. Viena iš populiariausiu platformu žaidimams ir programoms.