Su kokiais iššūkiais susiduriate šiame amžiaus tarpsnyje?
Visiškai nesusiduriu su sunkumais.
Prie kelias savaitęs turėjau sunkią operacija, dabar tenka iš naujo fiziškai ir psichologiškai grįšti į įprastą gyvenimo ritmą.
Šiuo metu tenka rūpintis, tiek vaikais, tiek savo tėvais. Kartu ir dirbti, bei stengtis , kad būtų padaryti visi namų ruošos darbai. Kadangi esu vieniša mama, jau pradedu jausti, kaip visas krūvis veikia mano sveikatą.
Vis dažniau noriu būti šalia artimųjų , tačiau jaučiu kaip jie kas kartą vis tolsta nuo manęs.
Netekau darbo. Dabar sunku susirasti, nes visur nori jaunų žmonių, o ne vyresnių, kad ir turime daugiau patirties.
Man visada labai sunku, kartais net neįmanoma suderinti tinkama mitybą. Kai darbų daug, poilsio mažai, apie papildomo laiko skyrimą sveiko maisto gaminimui net nepagalvoju. Grįžus iš darbų norisi tik ilsėtis ir valgyti viską, kas papuola.
Dažnai jaučiuosi labai vienišas ir niekam nereikalingas
Nesusiduriu su jokiais sunkumais, tokiame amžiuje kaip tik viskas sustoja į vietas.