Kaina
-
Norėtųsi geresnio interneto ryšio. Visa kita gerai.
Viskas labai puiku, bet nepatogus patekimas į viešbutį, kadangi automobilį statėmės toliau.
Renovuojamas pastatas iš išorės. Taip pat platesnis valgiaraščio pasirinkimas
Nelaimingi restorano darbuotojai, be šypsenų.
Kai kuriems restorano darbuotojams trūksta profesionalumo, paslaugumo, kai kurios padavėjos atrodė nelabai tvarkingai,persistengta su makiažu...
-
-
keistokas kvapas restorane :)