,,Royal Spa Residence'' įvaizdžio pozicionavimas

Ar viešbutis ,,Royal SPA Residence‘‘ turėtų ką nors keisti. Jei taip, būtent kas turėtų būti keičiama?

  1. Viskas labai puiku.
  2. Atnaujinti vonios kambarį bei pastato išorę.
  3. Nemalonus kvapas iš restorano. Puikios SPA paslaugos.
  4. Apsistojome savaitgalį, pilna automobilių stovėjimo aikštelė.
  5. Nieko.
  6. Viskas puiku.
  7. Ne.
  8. Aptarnavimas registratūroje tragedija. Kolegės tarpusavyje ginčijosi, nepateikė informacijos.Po to sumaišė kambarius. Savo kambarį gavome tik po 15 val. Sutvarkytame kambaryje buvo nemalonus kvapas. Kambario užuolaidos neuždengia lango. Neštis kambario rankšluoščius į SPA? Tai kuo šluostytis tada kambaryje? Restorano staltiesės buvo purvinos. Pusryčiu metu trūko maisto, lėkščių, puodelių. Nebuvo kur atsisėsti. Nepasiruošę priimti tiek žmonių.
  9. Darbuotojai pavargę, nesimato jų kaita.
  10. 1) Sporto salę - visiškai tuščia, normaliai sportuojantiems žmonėms NIEKO nėra ! 2) Baseinų plotą reikėtų stipriai praplėsti, nes nėra ką labai veikti. 3) Biliardo ir teniso kambariai šalti, tušti, juose nėra muzikos. Tai nesudaro tokiai veiklai skirtos aplinkos. 4) Geriamas šaltinio vanduo turėtų būti nemokamas ir patiekiamas tiek kambariuose tiek restorane.