,,Royal Spa Residence'' įvaizdžio pozicionavimas

Ar viešbutis ,,Royal SPA Residence‘‘ turėtų ką nors keisti. Jei taip, būtent kas turėtų būti keičiama?

  1. Turetu, ten nebegriciau
  2. Viesbucio ir spa registraturos personala, tragiskas bendravimas, attode , kad avusios tylejimo izafus, nemalonus , atsakymai paaiskinimai po viena zodi. Paliko nemalonius atsiminimus. Vonios kambarys: duso kabinos nera plaukia visos grindys.
  3. Spa patalpų aplinka. Kažkodėl aplinka labai sovietinė, smirdi chlorkalkėmis. Kainos galėtų būti prieinamesnės.
  4. Kambarių perplanavimas, vykdant kapitalinį remontą
  5. Darbuotojam reikėtų uniformų, dėl vientisumo.
  6. Daug ka reiketu keisti. Viesbutis turetu nesukelti neigiamu emociju, o aplinka turetu buti jaukesne ir tvarkingesne
  7. Kambarių apstatymą, primena ligoninę (ekonominės klasės kambariai)
  8. Ziemines padagas i vasarines
  9. Kauno mera
  10. mano nuomone turėtų. buvome apsistoję ekonominės klasės kambaryje. vonios kambarys pritaikytas neįgaliesiems ,virš lovų esantys pagalbos iškvietimo mygtukao taip pat nenuteikia gerai. paslaugų kokybė ganėtinai gera,bet į patalpas reikėtų investuoti