Daug ka reiketu keisti. Viesbutis turetu nesukelti neigiamu emociju, o aplinka turetu buti jaukesne ir tvarkingesne
Kambarių apstatymą, primena ligoninę (ekonominės klasės kambariai)
Ziemines padagas i vasarines
Kauno mera
mano nuomone turėtų. buvome apsistoję ekonominės klasės kambaryje. vonios kambarys pritaikytas neįgaliesiems ,virš lovų esantys pagalbos iškvietimo mygtukao taip pat nenuteikia gerai. paslaugų kokybė ganėtinai gera,bet į patalpas reikėtų investuoti