,,Naminių gyvūnų pasiimtų iš prieglaudos adaptacija naujose šeimose tyrimas’’

Esu moksleivė ši apklausa yra dėl mano mokykloje atliekamojo tiriamojo darbo apie gyvūnus.

Naminiai gyvūnėliai yra gamtos dalis, taip pat kaip ir žmonės, todėl, gyvendami šalia, daro tam tikrą poveikį. Benamiai
gyvūnai – sena ir skaudi problema. Kiekviename mieste rasime valkataujančių gyvūnų. Tai kelia
nerimą tiek gyvūnų mylėtojams, tiek už miesto tvarką atsakingiems asmenims.

Ši anketa yra anoniminė jūsų duomenys nebus viešai publikuojami.

Ir lauksiu Jūsų atsakymų :)

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis:

Jūsų amžiaus grupė:

Ar jums patinka gyvūnai?

Ar turite kokį gyvūną ?

Ar esate priglaudę kokį gyvūną?

Ar savanoriautumėte gyvūnų prieglaudoje?

Jei turėtumėt galimybę, ar priglaustumėt gyvūną iš gyvūnų prieglaudos?

Ar remiate globojamus gyvūnus prieglaudoje?

Jei turėtumėte galimybę, ar norėtumėte paremti prieglaudose globojamus gyvūnus?

Ar prieš aplankydami beglobį gyvūną prieglaudoje norėtumėte apie jį paskaityti, pasidomėti ?

Kiek laiko būnate su savo augintiniu?

Koki gyvūnai jums nepatinka ?

Kaip manote, dėl kokių priežasčių žmonės atsisako savo augintinių ?

Ar gyvūno meilė jums atstoja žmogaus meilę?

Jei turėtumėte galimybę iš kur pasiimtumėte augintinį?

Ko jūsų manymu labiausiai reikia norint namuose auginti gyvūną?

Kaip jūsų augintinis pas jus atsirado ?

Kurias iš šių gyvūnų prieglaudų žinote?

Jeigu turite augintinį kiek Jūsų augintiniui metų?

Kaip jaučiatės būdami su gyvūnais?