Kaip manote, dėl kokių priežasčių žmonės atsisako savo augintinių ?
- Priezastys gali buti labai ivairios
- Del laiko stokos jais rupintis
- Nes yra mižniai
- nes nejaučia empatijos
- Neturi tiek atsakomybes
- atsibosta, suauga, nėra vietos namie
- Dėl to, nes nebeturi laiko.
- Daug prieziuros
- Del ivairiu
- Neturėjimas atsakomybės