,,Naminių gyvūnų pasiimtų iš prieglaudos adaptacija naujose šeimose tyrimas’’

Kaip manote, dėl kokių priežasčių žmonės atsisako savo augintinių ?

  1. Priezastys gali buti labai ivairios
  2. Del laiko stokos jais rupintis
  3. Nes yra mižniai
  4. nes nejaučia empatijos
  5. Neturi tiek atsakomybes
  6. atsibosta, suauga, nėra vietos namie
  7. Dėl to, nes nebeturi laiko.
  8. Daug prieziuros
  9. Del ivairiu
  10. Neturėjimas atsakomybės