Kaip manote, dėl kokių priežasčių žmonės atsisako savo augintinių ?
- Gal neturi galimybės juos laikyti
- Gyvenimo pokyčių
- Rupestis, atsakomybe
- Gal dėl šeimyniniu aplinkybiu
- neišlaikymo
- Nes jiems gal nepatinka
- Neprisiima atsakomybės, jie jiems nerūpi
- Nusibodo
- Buna sunku
- Neturi laiko