"Mini sveikatingumo centras Palangos pajūryje"

Ši apklausa skirta išsiaiškinti Jūsų nuomonę apie visiškai naują paslaugą, planuojama teikti Lietuvos kurorto-Palangos paplūdimyje sezono metu. Pajūryje bus pastatoma keletas palapinių, kuriose teikiamos paslaugos nuo UV spindulių, išsausėjusios odos drėkinimo po deginimosi bei atpalaiduojančių masažų paslaugos. Visi Jūsų atsakymai bus panaudoti tik šiam tyrimui ir gauta informacija visiškai konfidenciali. Tikimės nuoširdžių atsakymų, dėkojame Jums. Linkime, kad neprailgtų žiema ir kuo greičiau sugrįžtų saulėtos ir šiltos dienos į Lietuvą!

Anketos rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis

Jūsų amžius

Ar vasaros atostogų metu renkatės poilsį Palangoje? (Jei pasirinksite atsakymą b, prašytume ir toliau atsakinėti į anketoje pateiktus klausimus, taip padėsite įvertinti, ar Palangos kurorto poilsiautojams siūloma paslauga būtų vertinga)

Su kuo dažniausiai vasaros metu vykstate poilsiauti į pajūrį?

Kiek vidutiniškai skiriate išlaidų poilsiui vasaros metu pajūryje?

Ar naudotumėtės Palangos paplūdimyje teikiamomis Jūsų odos apsaugos paslaugomis prieš ir po degimosi? (Jei pasirinkote atsakymą b, pereikite prie 8 klausimo)

Nurodykite, kokios paslaugos Palangos paplūdimyje Jums būtų labiausiai priimtinos: (galite pasirinkti kelis atsakymų variantus)

Nurodykite, kas Jus paskatintų pirkti siūlomas paslaugas Palangos paplūdimyje, o ne rūpintis tuo prieš atvykstant į kurortą?

Ar Jums svarbu, kad naudojamos priemonės būtų ekologiškos?

Nurodykite, kuris iš pateiktų apsaugos nuo žalingų saulės spindulių būdų Jums atrodo patikimiausias?

Ką manote, jei Palangos paplūdimyje ant palapinių būtų teikiama informacija apie žalingą saulės spindulių poveikį odai?

Jei turite kitų pastebėjimų ar pasiūlymų, susijusių su siūloma paslauga Palangos paplūdimyje, prašome juos nurodyti: