Manto Stonkaus komunikaciją socialiniuose tinkluose po įvykusio skandalo

Mieli apklausos dalyviai,

maloniai kviečiame Jus sudalyvauti tyrime, kuriuo siekiama išsiaiškinti, kaip Jūs vertinate Manto Stonkaus komunikaciją skaitmeninėje erdvėje po įvykusio skandalo. Apklausa yra anonimiška. Jūsų pateikti atsakymai bus naudojami statistinėje duomenų analizėje. Atsakant į klausimus prašome išsirinkti tokį atsakymo variantą, kuris geriausiai atspindi Jūsų nuomonę. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie klausimai gali turėti atskiras instrukcijas. 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Kokia Jūsų lytis?

Koks Jūsų amžius?

Kokia Jūsų gyvenamoji vieta?

Koks Jūsų užimtumo statusas?

Ar žinote Mantą Stonkų?

Kokiuose socialiniuose tinkluose jį sekate? Pažymėkite visus Jums tinkamus variantus.

Kaip manote, kokios Manto Stonkaus asmeninės savybės pritraukia visuomenę prie jo komunikuojamo turinio? Pažymėkite visus Jums tinkamus variantus.

Kokias Manto Stonkaus vertybes įžvelgiate komunikuojamame turinyje? Pažymėkite visus Jums tinkamus variantus.

Ar girdėjote/skaitėte apie Manto Stonkaus vairavimą išgėrus?

Kaip pasikeitė Jūsų asmeninė nuomonė į Mantą Stonkų po įvykusio skandalo? Pažymėkite visus Jums tinkamus atsakymus.

Kaip vertinate Manto Stonkaus įrašą soc. Tinkle facebook? "Sveiki, Artimiausi žmonės situaciją jau žino, o dabar noriu, kad sužinotumėt ir jūs, bet iš manęs paties. Savaitgalį padariau taip, kaip niekada gyvenime negalvojau, kad darysiu - būdamas draugų sodyboj girtas sėdau už automobilio vairo. Jokios lengvinančios ir mane teisinančios aplinkybės nėra svarbios, nes pats visada atvirai smerkiau besielgiančius panašiai ir buvau įsitikinęs, kad man taip neatsitiks. Klydau. Suprantu, kad vairuodamas girtas ne tik sukėliau riziką nukentėt niekuo dėtiems žmonėms bet ir sugadinau gero tėvo ir vyro įsivaizdavimą savo šeimos nariams. Priisimsiu visą pagal rašytus ir nerašytus įstatymus man priklausančią atsakomybę. Labai atsiprašau žmonių, kurie mane gerbė ir manim tikėjo. Aš jus nuvyliau."

Ar pastebėjote Manto Stonkaus dingimą iš soc. Tinklų?

Kaip vertinate Manto Stonkaus komunikacijos nebuvimą soc. tinkluose?