Jeigu nesirinktumėte "Lidl" - kodėl?
- nepatogi prekybos centro vieta
- Ir taip daug parduotuviu, ji niekuo neisiskirtu
- Jeigu prekės būtų nekokybiškos. Prekių asortimentas nesisikirtų nuo kitų tinklų parduotuvių.
- Nes parduotuvės įvaizdis primena "Aibė" parduotuvę, kas visiškai nevilioja ten apsilankyti.