Kauno miesto teisėsaugos sistema
Sveiki! Esu Kazimiero Simonavičiaus universiteto teisės studentė. Atlieku tyrimą apie Kauno miesto teisėsaugos sistemą. Mano tikslas yra išsiaiškinti - ar Kauno miesto gyventojai yra patenkinti teisėsaugos darbu, su kokiomis problemomis susiduria ir ką apie tai galvoja. Apklausa yra anoniminė, apklausos duomenys bus naudojami mokymosi tikslais.