"kankinimai Lietuvos įkalinimo, socialinės globos, priverstinio gydymo įstaigose" - kopija

Jūsų siūlymai, pastabos dėl kankinimų prevencijos efektyvumo, tinkamo veikimo.

  1. Kuo daugiau ir efektingau sukurti tokia taryba kuri galėtų tikrinti kalėjimo departamento veiksmus kurie ir suteikia nebaudžiamuma ikalinimo istaigose pareigūnams smurtauti pries nuteistuosius surasineti melagingus pranešimus uz ka ir buna nubausti nuteistieji.
  2. Ira
  3. Pirmiausia,manau turi nešti tiesioginę atsakomybę pataisos sistemoje dirbantys asmenis, nes tada atsirastų kitokia atsakomybė už savo veiksmus, ypatingai tais atvejais kai vadovybė nurodo jiems meluoti ir jie meluoja, nes vadovybė pridengs. Pareigūnai visiškai nesivadovauja abipusės pagarbos principais,visais atvejais parodo savo viršenybę, bei linkę yra piktnaudžiauti savo tarnybine padėtimi, bei visuomeninių statusu, nes jais (kaip sako KD) reikia besąlygiškai pasitikėti, nes jie davę statutine priesaiką. Tai kam tada buvo įkurti imuniteto skyrius? Nėra viskas gerai kalėjimuose, bet tikiu aš, kad naujoji užaugusi kartą, viską humaniškai sutvarkys,bei pasikeis pats požiūris visuomenės į įkalintus asmenis.
  4. Stiprinti kalejimo departamento imuniteti skyriaus valdzia, arba ja visai atskirti, kad nebutu prirista prie kalejimo departamento
  5. Neturiu pastabų nes į jas tikrai nebus atsižvelgta
  6. Taikyti ir gerus įstatymus, o ne tik daryti kas blogiau
  7. Neisuvaizduoju anksciau whisky buvo daugiau en sumazejo del filmsvimo kameru taciau suranda psihologini smurta. Daro kaliniu rankomis kur dirba uz maista ant policijos pareigunu. Db gyvenu kitoi saly cia tilrai ziuri zmogsus teises
  8. Tikslinga sunaikinti esamą prevencijos sistemą ir kurti naują, įtraukiant kalinių tarybas, visuomenines ir nepelno organizacijas. Esama sistema mažai veiksminga, nes apsiriboja tik rekomendacijomis.
  9. Neturiu ką pasiūlyti vistiek niekas nesikeičia, neatsuzvelgia
  10. Reiktų daug ką keisti,bet visada ir visur darbą atlieka žmonės,kokie geri ar blogi įstatymai bebūtų,todėl reikia visiškai kitokios kokybės pareigūnų visuose valdžių sluoksmiuose,kaip pavuzdys gali būti ,,profkė"Vilniuje,Subačiaus gt.kurioje per 9 mėn.yra paruošiamas profesionalus,atsakingas ir t.t. bausmių vykdymo priežiūros įstaigų pareigūnas,tuo tarpu kita,,profkė"tik po 2-jų metų mokslo leidžia melžėjai prieiti prie karvės,nebeplėtosiu,manau mintį supratot.