"kankinimai Lietuvos įkalinimo, socialinės globos, priverstinio gydymo įstaigose" - kopija

Įvardinkite savijautą, supratus, kad įstatymas nenumato Jūsų teisių apsaugos , ar priešingai, įstatymas pats savo galiojimu pažeidžia Jūsų teises ir teisėtus interesus, lūkesčius.

  1. Kalėjimas dar daugiau sugadina zmogu
  2. Būdamas įkalinimo įstaigoje turi su pažeidžiamomis teisėmis susitaikyti
  3. Būdamas įkalinimo įstaigoje turi su pažeidžiamomis teisėmis susitaikyti
  4. Nusivylęs,atrodytų gyvename teisinėje valstybėje,kuri yra Europos Sąjungos narė.
  5. Pazeidzia...
  6. Nusivylimas, pyktis, agresija
  7. Pilnas nusivelimas
  8. Bloga
  9. Lietuvoje yra tokia susidariusi situacija jai jau zmogus yra teistas ne viena karta tai ka jisai be sakytu juom tikėti negalima. Toks zmogus jau yra pasmerktas o tikėtis teisingu bylos nagrinejimu yra neįmanoma.
  10. Kai tu matai, teisme pataisos namų atstovą meluojant, kad nėra taip kai tu pateiki teismui, tas aišku pakerta psichologiškai, bei pakankamai kenkia mano pataisos planui, nes matydamas pareigūną kuris turi būti man kaip pavyzdys, tai tikrai pasidaro pikta ir susimąstai kokie žmonės dirba sistemoje. Žinau atveju, kad kai kuriems po tokių cituaciju stogas taip nuvažuodavo, kad jie mintyse tuos pareigūnus užmušinėdavo, ir tapdavo dar blogesni, vietoj to, kad užsiimtų kokiais pozityviai dalykais, kurie jam kaip įkalinta asmeniui, keisti mąstymą ir pasaulėžiūra.