"Kaip stresas veikia žmogaus fiziologiją"

Esu moksleivė, atlieku tyrimą mokykloje.

Stresas - visuma apsauginių fiziologinių, psichologinių ir elgesio reakcijų, atsirandančių, kai žmogus suvokia harmonijos trūkumą tarp jam taikomų reikalavimų ir jo sugebėjimo tuos reikalavimus patenkinti. Stresas gali atsirasti dėl įvairiausių priežasčių.

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Lauksiu jūsų atsakymų ir būsiu dėkinga.

Jūsų lytis ?

Jūsų amžiaus grupė:

Jūsų užsiemimas:

Ar dažnai patiriate stresą ?

Ar manote, kad stresas kenkia jūsų sveikatai ?

Ar stresas, tam tikrais atvejais gali būti naudingas

Kokia dažniausia streso priežastis

Kaip dažnai patiriate stresą?

Kaip jūs stengiatės įveikti stresą?

Ar stresinės situacijos turėjo įtakos jūsų sveikatai?

Kaip jums pasireiškia streso požymiai?

Kokios rūšies stresą dažniausiai patiriate

Ar dažniau esate linkęs/-usi vengti socialinių susibūrimų: vakarėlių, susitikimų su draugais ar pažįstamais

Ar kartais jaučiate skrandžio skausmus (pavydžiui, deginimą, rėmenį) esant stresinėms situacijoms?

Ar dažnai nerimaujate be jokios konkrečios priežasties ?

Ar pavyksta išlikti ramiam (-iai) stresinėse situacijose ?

Ar priariate teiginiui kad patiriant mažiau streso, taip pat sumažėja ir susirgimų (pvz.: slogos, peršalimo, uždegimo) ?

Ar jums sunku jaustis atsipalaidavusiam?

Kaip dažnai pastarąjį mėnesį jautėte, kad nekontroliuojate svarbių dalykų savo gyvenime?

Ar patiriant stresą, jūs apie tai dalinatės su aplinkiniais, šeimos nariais, draugais?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą