Neprisiverčiu
Nes neturėjau 16
pasinaudojame
Savanoriauju vasara ir pats keliauju po stovyklas.
sudėtinga labai
Arti mano gyvenamosios vietos nėra darbo galimybių
norėjau pradėt dirbti nuo 16 taip kad šia vasara bandysiu ieškoti darbo
galimybiu yra, bet darbdaviai nelabai nori nepilnamečių, dėl atsakomybės ir sutrumpinto darbo laiko
Tiesiog apie tai dar nemąsčiau
Tik šiais metais suejo 14 metų,anais metais dar nebūčiau galėjus dirbti.