,,GEOCACHING’O” KAIP AKTYVAUS KELIAVIMO BŪDO KURIAMA VERTĖ SKIRTINGŲ AMŽIAUS GRUPIŲ TURISTAMS
Ar sutinkate, kad ,,Geocaching’o” turizmo lobio paieškos žaidimas turi plačias galimybes aktyvaus turizmo keliavimo vystymuisi tiek vietinio turizmo tiek pasaulinio turizmo mastu?
Sutinku. Dėl plačios įvairovės - vietos, sudėtingumo, atstumo... ir azarto :)
Manau, kad taip.
Dažnai geocachingas verčia pažinti vaikščiojimo takus, apie kuriuos nieko nežinai ar tarkim pažinti mišką ir suvaikščioti nemažai kilometrų.
Turime vieną gyvą pavyzdį - Plungės miesto projektas, supažindinantis žaidėju su Plungės dvaro parku ar pačiu Plungės miestu.
Taip
Sutinku, turėtų daug daugiau galimybių jei nebūtų mokama
Taip
Tikrai taip, nes parodomi įvairūs pažintiniai takai, ar šiaip įdomesni maršrutai
Taip, daug valstybių, įskaitant Lietuvą organizuoja renginius, iššūkius skatinančius keliauti po įvairias Lietuvos vietoves ar regionus
Taip sutinku.
Tačiau sukelia galimybes ir traumoms. Pvz per GC čiampionatą vienas kolega bėgdamas užkliuvo už medžio (žioplys) krito ir išsinarino ranką.
Sutinku, atvažiuoja lobiautojai į Lietuvą iš kitų šalių