,,GEOCACHING’O” KAIP AKTYVAUS KELIAVIMO BŪDO KURIAMA VERTĖ SKIRTINGŲ AMŽIAUS GRUPIŲ TURISTAMS

Jei sutinkate, kad ,,Geocaching’as” derina skirtingus kelionės tikslus, pasidalinkite trumpa patirtimi ar nuomonę.

  1. Jei važiuoji lobiauti, tai nelabai planuoji dar kažką nuveikti. Jei važiuoji su reikalais, tai planuoji ir palobiauti.
  2. Geocachingas dažniausiai parodo vietas, kurios yra vertos dėmesio, žymūs objektai ar šiaip gražios vietos, kurių dažnai taip paprastai ir nerasi. Tuo pačiu dažnai lobiukai vieni nuo kitų nėra labai nutolę, todėl galima daug apeiti pėsčiomis, ypač jei esi užsienyje. Taip pat galima užtaikyti ir ant kokio renginio, kur susipažįsti su vietos geocacheriais.
  3. Vien tik geros emocijos, laikas praleistas su šeima, naujų vietų atradimas
  4. Suteikia įdomumo
  5. -
  6. Mes visas keliones derinam su lobiavimu
  7. Nuvykus į užsienį visada smagu lobiauti, nes ne tik galima rasti įdomių lobiukų bei pamatyti kažką naujo, užslėpto, ko neparodys kitos programėlės
  8. Tikrai taip, pagal GC galima dėliotis kelionės maršrutą.
  9. Planuojant kelionę, planuoju kokius lobius ieškosim
  10. Pagrindžiau aukščiau :) mums tai vaikų motyvavimo priemonė. Vaikams labai patinka turėti kelionės tikslą :)