,,GEOCACHING’O” KAIP AKTYVAUS KELIAVIMO BŪDO KURIAMA VERTĖ SKIRTINGŲ AMŽIAUS GRUPIŲ TURISTAMS
Jei sutinkate, kad ,,Geocaching’as” derina skirtingus kelionės tikslus, pasidalinkite trumpa patirtimi ar nuomonę.
pagrindines turistines vietos dazniausiai turi joms skirta lobi, todel as prie keliaudamas susidelioju marsruta pagal populiarausius lobius. taip pat Earthcache tipo lobiai skatina pasidometi apie svarbiu gamtos dariniu kilme.
Vykstant darbo reikalais gali rasti laiko ir vietovės tyrinėjimui
Sutinku
Siekiant rasti lobius, reikia aktyviai keliauti
Sutinku, nes važiuojant kažkur su tikslu, kartais pakeliui nusuki surasti lobiuką ir taip atrandi naujas vietas
Be geocachingo ne retai į tam tikras vietas neatvažiuočiau. Patys lobiai kartais sudėlioja maršrutą ir laisvalaikio kelionė tampa ekspromtine į tam tikrą vietą. Kartais taip per lobius keliauju visą dieną. Lobiai skatina keliauti ir tai man labai patinka.
Azartas rasti lobį ir jį pamatyti, o taip pat pamatyti nematytą vietą.
Keliaujant sustojam ir kažką atrandam naujo
Ieškant lobių visada pasiskaitau apie vietoves. Būna kartais reik ne tik fiziškai pasiruošti, bet ir morališkai. Vietovės pažinimas - būtina žinoti kur ieškai lobio, kokia tai vieta, galbūt tai koks miškas, kuriame negalima būti tam tikru laikotarpiu ar pnš. Aktyvus keliavimas - kartais gali prireikti pakeliauti po nemažas kalvas ar įsirobšti į medį...