juoka
:DDDD
patinka man visos EŽIO reklamos
teigiamus... smaikstu, juokinga.. kazkodel asocijuojasi su kosmopolitisku jaunimu
nepatiko
Pasišlykštėjimą
Pažymėkite, kuri savybė jums
priimtinesnė (3- reiškia
neutralumą).
Pažymėkite, kuri savybė jums
priimtinesnė (3- reiškia
neutralumą).
Pažymėkite, kuri savybė jums
priimtinesnė (3- reiškia
neutralumą).
Pažymėkite, kuri savybė jums
priimtinesnė (3- reiškia
neutralumą).