mintis juokinga. :) bet ne
sarkastiška . :) o tokia
kaip, pavyzdžiui, kur
reklamavo "Rimi" prekybos
centrą. Kur vaikai dainuoja
dainelę apie vištelę, kad
dvi vištelės dvi vištelės ,
o tas rėkia : "moki tik už
vieną". Kažkas tokio.:)
orginalumas
Orginalumas. Kai buna
linksmos reklamos
nežiūriu reklamų per
televizorių, bet jei jau
tenka tai muzikinis fonas ir
spalvos.