"Eurokos" kosmetikos ir grožio parduotuvės tyrimas
Laba diena! Mes esame Vilniaus kolegijos tarptautinio verslo studentai. Atliekame vadybos tyrima, kuriuo metu siekiame išanalizuoti "Eurokos" parduotuvė ir sužinoti žmonių nuomonę.
Ačiū už Jūsų atsakymus ir sugaištą laiką.
Lytis:
Amžius:
Jūsų socialinė padėtis:
Kaip dažnai lankotės kosmetikos ir grožio parduotuvėse?
Kiek manote galėtumėte skirti pinigų kosmetikai, higienios ir grožio produktams per mėnesį?
Ar lankotės "Eurokos" parduotuvėje ?
Kaip manote, ko labiausiai pasižimi parduotuvė?
Kaip įvertintumėte "Eurokos" skalėje nuo 1 iki 5?
Kuo labiausiai nusivylėte "Eurokos" parduotuvėje?
Ar pardavėjai/konsultantai suteikia pakankamai informacijos apie norimą prekę parduotuvėje "Eurokos"?
Ar pastebite "Eurokos" reklamą?
Ar reklama ir suteikiamos nuolaidos pritraukia jus apsipirkti šioje parduotuvėje?
Kokių parduotuvės pokyčių norėtumėte ateityje?
Kokių dar pakeitimų noretumete "Eurokos" parduotuvėje?
- Įvairesnių pasiūlymų lojalumo kortelių turėtojams, nes dažnai akcijos taikomos tiems patiems kvepalams (atvejai, kai į kortelę grįžta tam tikra suma).
- Didesnės kokybės produktų.
- Da nehuj ten ka keisti, jei jibalnikas baisus kaip pas ziurke tai nieks nepades #tpbs
- Specialių produktų pristatymų, makiažo dienų ir pan.
- Smegenu daugiau :)))
- Viskas zbs.