Ar esate pirkę/bandę "Daktaras Desertas" produkcijos ? Apibūdinkite..
- Taip, esu valgęs porą kartu skirtingos produkcijos. Skanu, bet man per nažai saldumo :)
- Ne
- Puikus sveikų desertų pasirinkimas
- Ne
- Taip, tikrai nuostabi patirtis, profesionalus aptarnavimas, ypatingi skoniai
- Nesu
- Esu. Labai skanu. Šaunuolis Deividas.
- Ne
- Ne
- Taip, esu įsigijusi desertų prekybos salelėje