,,Caffeine“ darbuotojų motyvacijos stoka mokymų metu - kopija

Sveiki Caffeine darbuotojai,

Mes esame Vilniaus kolegijos, Ryšių su Visuomene, 3 kurso studentai. Taip pat kai kurie esami ir buvę Jūsų kolegos. Vykdome projektą kurio metu nagrinėjame Caffeine darbuotojų motyvacijos stoką mokymų metu ir kokie pasikeitimai įmonėje pagerintų darbuotojų motyvaciją.

Kviečiame aktyviai prisidėti prie apklausos, kuri gali įtakoti geras permainas Jūsų darbo vietoje. Apklausa vykdoma anonimiškai, o rezultatai bus panaudoti projekto tyrimo pristatyme.

Rezultatai yra viešai prieinami

Kiek laiko dirbate ,,Caffeine?

Kaip dažnai, Jūsų nuomone „Caffeine“ mokymus darbo kokybei gerinti?

Ar pasidomite kokius mokymus teikia „Caffeine“, jei jie yra neprivalomi?

Ar manote, kad mokymai yra reikalingi darbo kokybei gerinti?

Kaip dažnai dalyvaujate mokymuose kurie gerina darbo kokybę?

Kokia motyvacinė sistema Jus labiausiai paskatintų lankyti mokymus?

Jei lankote mokymus, ar jie Jums atrodo naudingi?

Kodėl atrodo naudingi/nenaudingi?

Dėl kokių priežasčių Jūs mokymus lankote retai, arba iš viso jų nelankote?