"BMW" Automobilio įsigijimas

Sveiki visi, esu VTDK 1 kurso studentas ir atlieku šią apklausą. ji turi vos 10 klausimų kurie yra patys paprasciausi ir tikrai nera sunkus. Visiems užpildžiusiems bus didelis aciu! :)))

Rezultatai yra viešai prieinami

Už kokią pinigų sumą norėtumėte įsigyti "BMW" markes automobilį?

Kelerių metų automobilį planuojate įsigyti?

Kokiam kuro tipui skiriate prioritetą?

Kokio tipo automobilį pasirinktumėte?

Kokį greičių dėžės tipą pasirinktumėte?

Ar pirktumėte daužtą automobilį?

Automobilio spalva turi daug įtakos jusų pasirinkimui?

Koks transmisijos tipas jums patikimiausias?

Ar pirkdami automobilį atsižvelgiate į stovį?

Kurios šalies registracijos automobilį norėtumėte įsigyti?