"BMW" Automobilio įsigijimas
Sveiki visi, esu VTDK 1 kurso studentas ir atlieku šią apklausą. ji turi vos 10 klausimų kurie yra patys paprasciausi ir tikrai nera sunkus. Visiems užpildžiusiems bus didelis aciu! :)))
Sveiki visi, esu VTDK 1 kurso studentas ir atlieku šią apklausą. ji turi vos 10 klausimų kurie yra patys paprasciausi ir tikrai nera sunkus. Visiems užpildžiusiems bus didelis aciu! :)))