"Aš negaliu to paaiškinti"

Ar tau yra nutikę kažkokių nepaaiškinamų dalykų, susijusių su mistika, vaiduokliais ar net būrimais? Galbūt matei keistą objektą danguje, o gal jautei kažką alsuojantį tau į nugarą? Papasakok kokį reiškinį, kurį patyrei pats ir pasidalink juo su kitais skaitytojais. 

Papasakok savo mistišką nutikimą
.
.
karta ejau ir pamaciau sexy panele ir as pasisveikinau su ja ir ji is karto puole man ciulpti
Ėjau namo .. taip dangui tikrai kažkas skrido.. Tai nebuvo lėktuvas.. nes buvo apvalus.. kaip erdvėlaivis ;D jo.. bet jsi nuskrido ir nebesimatė
karta pamaceu vaidokli:)
kokia nesamone kad whydota uz jo sukurta daina ''setone prasau'' nubaude.
pašol nx su savo teenage dreams
Na nesu patyrius
Ždž. krč sėdėjau žiurėjau siaubo filma, poto krč mačiau ant lubu moteri be drabužiu su persukta galva žiurėjo į mane ir krč buvo be drabužių tai krč pabėgau krč i lauka, krč vos neapsišikau krč priviliojo ten žiurėt bet krč baisu buvo tai krč čia norejau krč pasidalint savo krč patirtim krč
dezavu
Nepasakosiu
omg omg omg Kai mirė mano dėdė, mano mama su savo sese dvyne gulėjo ant lovos ir viena iš jų (nebepamenu kuri) pasakė "seneli, jei tau viskas gerai duok ženklą" ir apsivertė vaza. How cool is that?
Kai man buvo 13 vienam žurnale atradau būrimą su švytuoklę ( ant savo plauko arba siūlo reikia pakabinti žiedą ir klausti dvasių klausimų jį kuriuos galima atsakyti taip arba ne) jei atsakymas būną taip tai laikant apvyniojus virvę aplink pirštą žiedas juda pirmyn jei atsakymas ne tai juda į šonus o jei nežino atsakymo sukasi ratu.Na galiu atsakyti tvirai,kad dvasios atsakinėjo į mano klausimus ir virvė su žiedu judėjo labai smarkei..vėliau tam pačiam kambaryje pradėjo judėti veidrodis sekcijoje naktim...paskui tiesiog tam kambaryje būnant pradėdavai pyktis su kitais žmonėmis...buvo labai daug neigiamos energijos dėl mano kaltės,nes tikrai nežinojau kaip reikia burtis ir prišaukiau negerų dvasių...dar po kiek laiko tam kambaryje pradėjo atsirasti palėsis,nors kambarys su židiniu ir tikrai šiltas ir jokios drėgmės negali būti,dar niekad neidavo normalei uždegti žvakių jos užgesdavo arba varvėdavo juodai nors būdavo baltos.Na viskas išsisprendė kai kambarį pašventino kunigas.
nera tokio
hggcfgtftcghgjhg
nezinau
-
Sveiki mano vardas Vytautas Riauka aš esu megėjas ekstremalas žiurėtojas į žvaigdžiu liūna. Dangaus nepaaiškinimu objektu visada matau išeidamas naktimis 23:30 tokiu laiku jie pasirodidavo su riškiomis šviesomis ir ne vienas toksai pasirodidavo man, nes esu megėjas tokius dalikus matiti kai jau juos pamatidavau jie su šviesomis pririškindavo galingai ir paskui ant greičio prislėgdavo šviesa ir padaridavo normialia šviesa. AŠ juos matidavau vasara, nuo birželio iki liepos vidurio ir rupjuti jau ju nebematau.Dabar planuoju juos stebėti žiemos sežone nuo gruodžio iki sausio čia nemistika ir tikri faktai lemia musu matomuma, jai kas nesidomi tokiais dalaikai siuličiau ieiti į toki tinklalapi WWW.Anomalija.lt ir WWW.Mistika.lt ten viska rasite apie nepaaiškinimu butybiu ir dangaus objektu. čia buvo V.R ir dar ne viena tokia istorija turiu turiu kai man per pilnati prie lango kaškas prie ausies alsavo ir dusaujo ir dėjavo prie uždaro lango, namie buvau vienas jai kas kokiu klausimu turi parašikite man i GMAIL [email protected] Lauksiu jusu žinučiu. Geros dienos
Nezinau
nzn
lllll
Nera nieko atsitike.
nera tokio
Nu sedu tuolete ir pasikau netycia, o tuoleto tai nera...
gtggg
kad as nieko nepatiriau
:)
Mmmm.
tokiu nebuvo
Nebuvo
e
Zvaigzdes krito ant manes
fotografavau savo mokyklos langa ir toje nuotraukoje buvo vaiduoklis prie lango
0
babababababa
skraide daiktai
turejau tam tikra priklausumybe prisapnavau mirusi tevas ir jo zodzius sustok ir sustojau
Einu žvarbią rudenio naktį iš filmo ir girdžiu kaip tamsoje atbėga kažkas didelis, matau tik siluetą. Išsigandau, nesvietiškai, sustingau vidury laukų. Staiga baisuoklis sustojo šalia manęs, žiūrim vienas į kita, o jis didelis, aukštas, stambus. ir staiga jis suprunkštė, vaje kaip atsigavo mano širdis, tai buvo kaime nusitraukęs arkliukas... Va kaip būna.
Esu profesionaliai įvaldęs demonų iškvietimo ritualus. Esu kraujo saitas susirišęs su pragaro princu Asmodeus. Tiek užtenka?
kai buvau mažas, tai maudydamasis Nemune per toli nuplaukiau, pavargau ir pajutau kad neriu gilyn.....bet iš kažkur atsirado papildomos energijos ir pajutau lyg kažkas man padėjo....toks jausmas lyg laikytų mane ir stumtų kranto link..........išsikapanojau.... ačiū Dieve....
Susitikau su tikruoju rudu lokiu.
Viena karta kai sese fotkinosi su drauge tai nuotraukose beziurint uz nugaros ejo iziureti kazkokius keistus siluetus kaip vaiduokliu.
Viena ankstu vasaros ryta esu atsitiktinai maciusi skaidancia lekste, tai 4 val. ryto kai pries langa nusviete placios apimties sviesulys, tai buvo neitiketina, galvojau ir nesupratau ar visas tas reginys ar tai tkrove, bet buvo nerealu isvysti toki sviesuli, tokia sviesa. Kita diena laikrastyje buvo parasyta kad buvo pastebeta skraidanti lekste Siauliu rajone. Pirma karta regejau toki regini. Tai buvo nuostabu.
NEBUVO
Gyvenu viena.Kiek viena vakara savo drabuzius pasidedu(graziai susilankstau) ant kedes, kad rytojaus diena butu greiciau apsirengti po kokiu 10 minuciu kiek viena vakara jie nukrenta.Kita karta isijungiau sviesa ir laukiau ar jie nukris ar ne ir jie nukrito.Nezinau kas tai buvo mistika ar mano vaizduote kuri yra ne laki.
Aš viename name mačiau nakty kažką kas buvo su žaliom akim ir žiūrėjo tiesiai į manęęę. :/
Ner tokio
Buvo porą kartų. Abu skirtingose vietose, bet panašūs: išjungus šviesą lovos gale mačiau dvi dideles akis žiūrinčias į mane, įjungus šviesą jų nebebūdavo. Išjungus ją vėl beveik iškart vėl tos akys žiūrėdavo į mane...
Pamenu nakti ėjau į tuoletą ir svetainėje pamačiau lyg ir mamą gulint apsiklojusią kaldra. Žinoma namie buvau viena. Ir šiaip, dažnai jaučiuosi lyg kažkas būtų už nugaros ir stebėtu mane. O ir šuo dažnai žiūri kažkur į vieną tašką. Man kraupu.
Nieko mera nutike
tik mistiski sapnai
Kai lipu laiptais i antra auksta vakare kai tamsu, man atrodo, kad kazkas mane seka...
Prieš metus, vasarą aš su sese ir dar 4 draugėmis žaidėme slėpynes lauke, ir ūkiniuose pastatuose ir t.t. Žodžiu, visur kur galima pasislėpti išskyrus namus. :D. Mano sesė ieškojo. Aš pati buvau išėjusi truputėlį į namus, bet nieko nepasakiau joms. Grįžusi į kiemą radau verkiančią sesę ir išsigandusias drauges. Paklausiau, kas nutiko jos atsakė, kad slėpėsi malkinėje ir staiga kažkas tiesiai į jas pradėjo mėtyti malkas. Jos skrido tiesiai į jas. Kadangi malkinėje yra labai tamsu, jos galvojo, kad aš ten taip jas erzinu, bet kai jos išlindo iš savo slėptuvės ir pamatė, kad aš laukė, o ne malkynėje labai nustebo. Pasirodo viena iš skridusių malkų vos nepataikė sesei į galvą, todėl ji ir verkė. :/ Buvo žiauriai keista. Mes iki dabar ten neinam, tiesiog bijom. Šiaip ta malkinė atrodo labai baugiai. O, tiems kas galvoja, kad čia mes išsigalvojam ir tos malkos tiesiog krito galiu pasakyti tik tiek, kad pačios malkos negalėjo kristi, jos tvarkingai sudėtos iki pačio viršaus pastato. Jei jos būtų kritę paprastai, tai būtų krite kelios vienu metu, o ne po vieną ir ne tiesiai į drauges ir mano sesę. Nežinau kas ten buvo ir nenoriu žinoti. Vengiu tos malkinės. :)
Man įkando uodas Kas toliau buvo nepasakosiu Tu sergi Aids
Gal nelabai mistinis dalykas, bet atsikėlus jausmas buvo labai keistas : p Tai va, paryčiais pagaliau nuėjom miegot, užsiklojom atskirom kaldrom, gal dar šiek tiek pašnekėjom ir užmigom. Nežinom ką veikėm miegodamos, greičiausiai lunatikavom.. Nes kai atsikėlėm, buvom susispaudusios po vienu pleduku, kuris, beje, nežinia iš kur pas mus atsirado. Kitas pledukas, kuris buvo padėtas kambary ant grindų, gulėjo kažkur lovos kampe, o kaldros, kuriom buvom užsiklojusios prieš užmiegant, gulėjo sumestos į krūvą kambario vidury
Valgiau šokoladą... ir man jis pasibaigė..;(((
Kartą aš su savo broliu Justu sugalvojome išeiti į lauką pavedžioti šuns (buvo šalta žiemos diena..). Mūsų tėvai buvo išvykę į Italiją atostogauti. Aš užrakinau buto duris ir mes išėjome. Dar užėjome į parduotuvę, nusipirkome ledų.. Grįžome kai jau buvo visiškai sutemę. Atrakinau buto duris ir mes labai nustebome! Kambaryje buvo įjungta šviesa, o pats kambarys buvo suverstas! Vonioje visi rankšluoščiai buvo numesti ant žemės. Mes su broliu tokio buto tikrai nebuvome palikę! Labai išsigandome ir nesupratome kad buvo mūsų bute. Paskambinome tėvams, bet jie dar buvo Sicilijoje, Italijoje ir ramiai atostogavo. Su broliu galvojome ar mes neturime kokių draugų, pažįstamų ar giminių, kurie turėtų mūsų buto raktus.. Bet ne. Taip ir nieko nesugalvojome. Likome nesupratę. Iš išgasčio visą naktį abu negalėjome užmigti! Dar dabar mane kankina nerimas - ir kas gi ten galėjo būti? Nesuprantu.. Aš negaliu to paaiškinti. Nepaaiškinamas dalykas.
seniai seniai, long long time ago, kaimynas apturejo fekalini incidenta - ikrito i lauko tualeta. kas cia mistiska? tai, kad tuo metu cigone apsvarino jo nama. toks jausmas, kad ji butu uzburisi ji eit i tualeta. pats pasakojo - sako lygtai kaip ir noretu ,,kaku", bet lyg ir ne. sake visada eina tik kai jau labai prispiria, o sikart buvo kitaip. ta cigone pagavo kitas kaimynas, jinai viska atidave, ka buvo nugvelbusi.
Kažkad ten kažkur daguj mačeu dalika toky apvalū spalvota
Nenutiko nieko mistisko
nakti kazkas belde i langa,pasidare labai labai salta ir durys pradejo darinetis nors buvau viena namie ir nebuvo jokio vejo nes langai buvo uzdaryti iyr duris buvo uzdarytos
Sumaišiau namus. įėjęs į prieškambarį radau visiškai tokį pat kaip pas mus namie.Bet kai pamačiau mažą vaiką supratau, kad ne čia pataikiau.
nespamink asko.
sorry
mana seke
Kazkur dingo mano saldainiai
Buvo naktis, aš ramiai miegojau kol virtuvėje neišgirdau keistų garsų. Maniau, kad tai katinas, bet jis ramiai miegojo ant grindų kamputyje. Tie garsai buvo tarsi kristų indai. Bijojau eiti pažiūrėti.
..
NEATSIME NU JOKIOS MISTINĖS ISTORIJOS.
sdfghjklsdfghjkwedfgh
sadfsadfsadf
Netyčia nukritau nuo laiptų
Vaiduokliai
Nuo vaikystės jausdavau, kad kažkas yra bute. Bildesius ir žingsnius girdėdavau. Kalbėdavausi su sienomis. Pati nesuprantu kodėl. naktimis atsikeldavau ir matydavau šešėlius praeinančias pro kambarį,aš tuo metu sustingdavau ir drebėdavau. kartais naktį žiūrėdama į lubas ar sieną matau neaiškius veidus. Vieną kartą einu pro kambarį ir girdžiu kažkas dužo. Atėjusi pamatau, kad statulėlė molinė ant lovos sudužo. kaip taip įmanoma, jeigu minkšta lova? O pasirodo, kad mano butas kuriame gyvenu yra prosenelės, kuri mirusi ir aš jinai kartais čia lankosi. ir man pati mama sakė, kad aš viena iš tų, kuri mato mirusiuosius ir per sapnus su jais susisiekiu 9 dažnai sapnuoju mirusiuosius)
-
Nebuvo
pamaciau melyna taska judanti gatve
ėinu naktį per Alytų, žiūriu, dega žiburys, pasižiūriu pro langelį- ten berniukų kambarys. Nu va teip ir buvą.
prisigėriau ir skridau
Viena karta pamačiau vaiduokli.
w gmgwpwpwndpjtgmgmtjpmwgnmpwgw'([\=wgmp'wdpwdwmwgmtgtwwmg
Nieko nebuvo.
Pastoviai matau mirusiuosius. Vonioje pastoviai dingsta elektra arba naktimis mirkčioja šviesos. Dažnai būnant duše matau kaip vyras su baltu gydytojo chalatu nueina toleto link, o pravėrusi duris nieko nematau. Tai pastoviai kartojasi.
tolete baigėsi popierius ir baisu buvo .
Išklausiau Byberio dainą neapsivėmusi.
tokio nebuvo
Mano labai gera nuojauta.
-
Kažkada trečioje klasėje, per pertrauka su drauge dviese likome kabinete. Pasinaudojusios ta proga, kad esame vienos, sugalvojome pasikviesti dvasias. Kaip tai daryti pamatėme per televiziją. Mes kažką burbėjom, piešėm kažkokį laikrodį ir dar visokius ženklus, bei garsiai kvietėme dvasias. Tuo metu, vienoje vietoje nuo lubų nutrupėjo keli gabaliukai dažų. Nenorėjome tikėti, kad tai dvasios, tad nutarėm, kad tai tik sutapimas. Šiek tiek išsigandusios, bet smalsumo vedamos, kas bus toliau, vėl kvietėme dvasias. Visi langai buvo pilnai uždaryti (tada jie dar buvo mediniai, o ne plastikiniai) , bet tuo metu, kažkokiu būdu, vienas langas atsidarė.. Mes baisiausiai persigandom, nes langas tikrai buvo uždarytas. Viską metėm ir bėgom kuo toliau nuo to kabineto. Daugiau tokių dalykų daryt nebebandėm:D
Daznai atrodo, lyg kazkas mane stebetu, kai kada atrodo, jog sklinda keisti garsai
Tai nutiko visai neseniai. Liepos 3d. (viskas prasidėjo). Tada kai su choru buvome išvykę į Vilnių, Dainų šventę. Mus įkurdino mokykloje, kurios pavadinimo neskelbsiu, nes tai net gi neturi esmės ir nėra susiję su pasakojimu. Pirmąją dieną jokios repeticijos nebuvo, tad prisipūtę čiužinius, įsikūrę, važiavom į miestą. Vėlai vakare grįžom, ir visi sugulę ir išjungę šviesą, pasakojom siaubo istorijas ir kitokius su mistika susijusius dalykus. Apie 3h pasijutome visi labai pavargę ir švelniai tariant užlūžom. Tada viskas ir prasidėjo. Atrodė, jog užmigau, bet vos užmigusi tarsi pasinėriau kažkur kitur. Aplink mane buvo blanki tamsa, jaučiausi tarsi sapnuočiau, bet nemiegodama. (Labai sunku apsakyt tą jausmą). Po kažkiek laiko viskas išgaravo. Tada pasinėriau į normalų sapną. Atsibudusi ryte prisiminiau, jog sapnavau, kad mergaitę su manimi lankančią chorą partrenkė automobilis. Niekada netikėjau sapnais. Mistika - taip. Tačiau sapnais tikrai žūt būt ne. Antrą, naktį sapnavau tą patį. Ir vėl pasinerdama į tą savo sapną, patyriau tą keistą būseną. Lyg kažkur keliaučiau, kur tylu, ramu ir blausu. Niekam apie tai nepasakojau, nes bijojau, jog mane palaikys keistuole ir tiesiog pasišaipys. Liepos 5d. gavom senamiestį laisvo laiko. Stebėjau tą mergaitę (ji buvo už mane jaunesnė maždaug 3m. ir vaikščiojo visur su savo dviem bendraamžėm). Aš jos nepersekiojau, tiesiog mestelėdavau žvilgsnį. Kai jau turėjome rinktis į sutartą vietą, mačiau kaip toji mergaitė ėjo neatsargiai per gatvę ir staigiai sušukau: Atsargiai! Ji spėjo išvengti juodo automobilio. O keisčiausia tai, jog to automobilio numerius jau žinojau, buvau mačiusi savam sapne. Mergaitei nieko blogo nenutiko, vadovė ją aprėkė. Na, o ji man padėkojo. Paskutinę naktį nieko panašaus nebesapnavau. Nuo šio laiko šiek tiek pradėjau tikėti sapnų reikšmėmis.
Noriu išlikt anonime. Būdama vienuolikos metų , pasilikau pas kūmą. Miegojau pas savo pusseserės kambarį.Nu ir tėvai tam pačiam kambarį. jie miegojo ant lovos o man vietos nebeliko ir miegojau ant čiužinio miegojau su tokiu kaip užsegamu megstiniu ir du šniuriukai kuriuos galęjau užristi. aš nejudėjau. ir staiga man pradejo kažkas glostyti galvą. atsisukau nieko nėr galvojau aj pasirodė. vėliau duris smarkiai užsidare tada jau buvau išsigandus ir tie du raišteliai pradejo judėti. kai būnų namuose lyg nieko nėra o kai pas juos tam kambarį prasideda....
Kuri? :PP Buvau patekusi i laiko plysi, ir ne viena, o su drauge. Jis nebuvo labai didelis, beveik pusvalandis. Per pertrauka mes su drauge nuejome i parduotuve, kai iki mokykos buvo like kokia 10 metru ememe begti, nes laikrodziai rode be dvieju minuciu dvylikta valanda, nenorejome paveluoti i pamoka (Pamoka prasideda lygiai 12h.) kai po minutes ibegom i klase, mokytoja pareiske, kad veluojame daugiau nei dvidesimt minuciu. Mes labai nustebome, nes tai buvo neimanoma. Bet laikrodziai rode 12.23pm. As iskart sumeciau, kas atsitiko, todel tik atsiprasiau uz pavelavima, nes apie tokius dalykus zinau tikrai nemazai. Taip pat pries kelis menesius, velai vakare, lauke buvo kazkokios sviesos. Galima sakyti, kad tai buvo zaibas, bet nebuvo. Jos negreitai sublyksciodavo ir dingdavo, be menkiausio garso. Kiekviena karta joms taip 'supusavus' visame mieste elektra, sviesos, televizoriai ir t.t. pradedavo on ir off, arba trumpam issijungdavo. Atrode panasiai kaip per filma 'Nepriklausomybes diena'. Tos sviesos budavo melynos, violetines, raudonos, sviesiai melsvos, beveik baltos. Atrode ziauriai kraupiai. Taip pat, kad ir kaip keistai skambetu, as tiesiog jauciu dvasias ir panasius dalykus. Zinau, skamba taip, lyg buciau trenkta, taciau tai tiesa. :P
Tą dieną buvau su drauge mano laiptinėje. Na, kalbėjom ir pradėjo stiprokai lyti, žaibuoti. Tada buvo toks jausmas, lyg kažkas mus stebi, kažkas krebždėjo viršutiniame aukšte, nuėjusom pažiūrėti laiptais viršun, ar nėra jokių žmonių. Nieko nebuvo, bet viršutiniame aukšte nič nieko nebuvo, bet toje vietoje buvo žymiai vėsiau. Iki šiol nesuprantam kas ten buvo.
Na sykį teko naktį atsikelti per miegus ir vaikščioti po namus.
GUliu lovoje ir atrodo kad krintu ir atsibundu dažnai taip nutinka