„21 amžiaus moters požiūris į jos išvaizdą“

Spaudoje mirga daugybė straipsnių su antraštėmis, kurios rėkte rėkia apie parabenų ir konservantų neigiamą poveikį sveikatai bei aptariančių, kaip reikėtų natūraliai prižiūrėti savo veido ar kūno odą. Vienur galime rasti informacijos, kad geriausia kosmetika – natūralūs aliejai, kitur, kad savadarbiai kremai, o trečiur, kad geriausią poveikį gali padaryti tik patys brangiausi produktai.

Tikriausiai ne kartą esate susidūrę su problema, kad iš kosmetikos parduotuvės nusipirktas išgirtasis kremas nė iš tolo neatitiko Jūsų lūkesčių. O po keleto tokių bandymų nuleidote rankas ir nusprendėte, kad Jums tinkamo sprendimo tiesiog nėra arba jis Jums „neįkandamas“.

Ši apklausa padės ne tik aiškiau suprasti šių dienų moters keliamus reikalavimus savo išvaizdai, esamus poreikius, bet ir padės žengti pirmąjį žingsnį randant geriausius ir tinkamiausius su Jūsų oda susijusius sprendimus.

Tiesiog išreikškite savo nuomonę į pateiktus klausimus, anketos pabaigoje užpildykite savo duomenis ir artimiausiu metu Jums bus paskirta individuali nemokama profesionali grožio konsultacija, kurios metu bus ne tik atskleisti labiausiai visuomenėje sklandantys mitai apie mūsų odos priežiūrą, bet ir gausite svarbių žinių, kurios pakeis Jūsų gyvenimą.

 

 

Anketos rezultatai yra prieinami tik anketos autoriui

1. Ar Jūs sutinkate, kad moters gyvenime didelį vaidmenį vaidina Jos tvarkinga išvaizda?

2. Kaip dažnai kreipiatės į grožio specialistus?

3. Kiek pinigų per dieną esate pasiryžusi skirti savo priežiūrai ir grožiui?

4. Kokių kosmetikos gamintojų produktus naudojate? (parašykite bent kelis pagrindinius)

5. Ar Jūsų naudojamos priemonės efektingos, t.y. padeda išspręsti atsirandančias problemas?

6. Renkantis dekoratyvinę kosmetiką ar iš karto žinote kokios spalvos Jums labiausiai tinka?

7. Ar Jums svarbu išbandyti kosmetines priemones prieš įsigyjant?

8. Kaip dažnai konsultantai grožio salonuose ir parduotuvėse suteikia profesionalią informaciją produktų pasirinkimo klausimais?

9. Kokia tema šiandien Jums būtų aktualiausia?

10. Ar norėtumėte sudalyvauti nemokamoje grožio konsultacijoje ir pasinaudoti grožio konsultanto paslaugomis?

Jei į 10 klausimą atsakėte „taip“, parašykite apačioje prašomus savo duomenis ir artimiausiu metu Jums paskambins Profesionali grožio konsultantė.

Jūsų vardas

Gimimo data

Jūsų telefono numeris

Jums patogus laikas atsiliepti į skambutį

Ačiū, kad dalyvavote mūsų apklausoje! Jūsų nuomonė mums labai svarbi!