Braškės
Sveiki, nedarau jokio mokslinio tyrimo.
Rezultatai yra viešai prieinami
Braškes dažniausiai valgau su:
 ✪
Prašau gerai pagalvoti prieš acakant, tai itin svarbus nemokslinis tyrimas!
Vienas
Su cukrumi
Trintos (+-cukrus)
Trintas su grietine (+-cukrus)
Trintas su pienu (+-cukrus)
Su grietinėle (+-cukrus)
Fondiu
Liofilizuotas
Nevalgau
Netrintas su pienu
Netrintos su pienu + cukrus
Trintas su pienu, grietine ir cukrum
Netrintas su pienu (emilma cbb) (kas valgo braskes su grietine??)
Pjaustytas su pienu ir kartais cukraus. pjaustau, nes tada nesuvarškėja pienas. *big brain time*
Pjaustytos braškės su pienu be cukraus
Šaldytas
Pienas+cukrus
Nesąmonė, valgau netrintas su pienu ir cukrum.
Braskiu musas
Su koshe arba su ledais, dar daznai buna be nieko net neplautas su zemem
Pjaustytas su pienu
Pateikti