Sidabrinė ekonomika

Sveiki, esu Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto Finansų studijų skyriaus II kurso studentė. Rašau projektinį darbą susijusį su žmonių senėjimu. Apklausos tikslas išsiaiškinti, koks žmonių požiūris į pensinio amžiaus žmones darbo rinkoje.

Ši apklausa yra anoniminė ir jos rezultatai bus naudojami tik tyrimo tikslais.

Dėkoju už Jūsų atsakymus!

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Gyvenamoji vieta?

Ar žinote kas yra sidabrinė ekonomika?

Kaip manote ar pensinio amžiaus žmonės reikėtų eiti į darbą?

Jūsų nuomone ar pakankamai įvertinamas vyresnių asmenų potencialas darbo rinkoje?

Jūsų nuomone ar pensinio amžiaus žmonės lengva susirasti darbą Lietuvoje?

Jūsų nuomone ar reikėtų skatinti pensinio amžiaus žmonės dirbti?

Kokią Lietuvos gyventojų dalį (procentais), Jūsų manymu, sudaro 65-erių ir vyresni žmonės

Kaip manote, jeigu pensinio amžiaus žmonės būtų suteikta daugiau galimybių dirbti ar tai pakeltu Lietuvos ekonomiką?

Kaip manote kokie veiksniai lemia, kad dauguma pensinio amžiaus žmonių nedirba?

Jei Lietuvoje būtų įvesta sidabrinė ekonomika(senų žmonių visų galimybių išnaudojimas), kaip Jūs reaguotumėte į tokius pasikeitimus?

Jūsų nuomone, Lietuvai būtų naudinga sidabrinė ekonomika?

Kaip manote, kokie aplinkos veiksniai labiausiai skatina įdarbinti vyresnio amžiaus žmones?

Jūsų nuomone kaip skatinti darbdavius priimti vyresnio amžiaus žmones?

Kokias problemas visuomenėje Jūsų manymu kelia gyventojų senėjimas ? (pasirinkti 2-3)