Pabėgelių problema Europoje
Rezultatai yra viešai prieinami
Kaip manote? Kaip Europa galėtu prisidėti sprendžiant pabėgelių problemą?
Priimti pabėgelius
Bandyti numalšinti karą pabėgelių šalyse
Ar pritariate pabėgelių priėmimui į Lietuvą?
Taip
Ne
Jūsų nuomonė. Kokiais tikslais pabėgeliai plūsta į Europą
Kai kurie - vedami teroristinių paskatų
Apsisaugoti nuo karo
Geresnio gyvenimo nieko neveikiant
Kodėl pabėgeliai duoda pirmenybę didesnėms Europos valstybėms tokioms kaip Vokietija, o ne Lietuva, Latvija ?
Nes ten geresnis klimatas
nes ten jie gaus daugiau pašalpų
Ten geresnis požiūris į pabėgelius
Kaip manote? Ar jie verti 550- 800 eurų per męnesį?
Taip, nes jie irgi žmonės kurie turi adaptuotis į mūsų visuomenę
Ne. Kai kurie Lietuvos gyventojai tiek negauna
Manau jie verti daugiau
Kip manote? Ar lietuvoje įsteigti pabėgelių cantrai atitinka pačių pabėgelių interesus?
Taip, tegul džiaugiasi dėl to, kad nors kažką gauna
Galėtu būti ir geriau, Nes jie po kelionės į Europą yra labai išvarge
Ne. Mūsų priėmimo centrai yra tragiški. Nenuostabu kodėl pabėgeliai renkasi kitas ES šalis
Kaip manote? Kiek Lietuva tūrėtu priimti pabėgelių?
1000 ir daugiau
500-999
9
Ar pabėgeliams tūrėtu būti taikomos tam tikros išimtis, pvz.: Mažesni mokesčiai, didesnės pašalpos?
Taip
Ne
Kaip manote? Ar pabėgeliaipo kelerių metų liks Lietuvoje, bėgs į ekonomiškai stipresnias ES šalis ar grįš į savo gimtinę?
Liks gyventi Lietuvoje
Bėgs į ekonomiškai stipresnias ES šalis
Grįš į savo gimtinę
Kaip galvojate? Koks yra Lietuvos gyventojų požiūris į pabėgelius?
Nei tolerantiškas, nei ne tolerantiškas
Daugiau ne tolerantiškas
Dugiau tolerantiškas
Kaip manote? Kokių veiksmų turėtu imtis valstybė, padedanti įsikurti pabėgeliams Lietuvoje
Organizuoti nemokamus Lietuvių kalbos kursus pabėgeliams
Padėti įsidarbinti
Teikti nemokamą teisinę pagalbą
Pateikti