Mobiliojo įrenginio naudojimas - kopija
Sveiki, esame antro kurso tr. logistikos studentai. Vykdome apklausa "Mobiliojo įrenginio naudojimas". Norėtume gauti informacijos apie naudojamus įrenginius. Prašome atsakyti į pateiktus klausimus. Ši anketinė apklausa anoniminė, jos duomenys bus viešai pateikiami tik apibendrinti. Dėkojame už atsakytus klausimus ir skirtą laiką.