Išmaniosios elektros apskaitos diegimas Lietuvoje

Esu Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos, Technikos fakulteto, elektros ir automatikos studijų programos, EA21N-1 grupės studentas Vytautas Radžiūnas. Šiuo metu atlieku apklausą apie išmaniosios elektros apskaitos diegimą Lietuvoje.

Apklausos tikslas: sužinoti respondentų nuomonę apie išmaniosios elektros apskaitos diegimą.

Ačiū už Jūsų atsakymus!

Rezultatai yra viešai prieinami

1. Jūsų amžius:

2. Jūsų išsilavinimas?

3. Ar Jūs esate tas asmuo, kuris deklaruoja duomenis apie Jūsų namuose suvartotą elektros energijos kiekį?

4. Koks Jūsų namų ūkio vidutinis elektros energijos metinis suvartojimas?

5. Kaip deklaruojate rodmenis apie suvartotą elektros energijos kiekį ir apmokate sąskaitą?

6. Kaip vertinate išmaniųjų elektros skaitiklių diegimą Lietuvoje?

7. Jūsų nuomone, ar esate tinkamai informuota(s) apie išmaniosios elektros apskaitos diegimą Lietuvoje?

8. Iš kur sužinojote apie išmaniosios elektros apskaitos diegimą Lietuvoje (galimi keli atsakymo variantai)?

9. Ar tikite kad išmanūs skaitikliai padės jums sutaupyti?

10. Teigiama, kad vartotojai, matydami savo suvartojimo istoriją, keičia savo įpročius ir taip gali suvartoti iki 6 proc. mažiau elektros energijos. Ar šis rodiklis Jums svarbus?

11. I-asis išmaniųjų skaitiklių diegimo etapas bus įgyvendintas iki 2026 m., o pradėta bus nuo namų ūkių, kurie suvartoja daugiau nei 1 000 kWh per metus. Jei nepatenkate į šį sąrašą, ar būtumėte pasiruošę patys įsigyti išmaniuosius elektros skaitiklius (kaina apie 40 Eur)?