Klausimynas tėvams. Ugdymas ir mokymasis (II).
Mieli mokinių tėvai,
mokyklos bendruomenės sprendimu renkami mūsų mokyklos savęs vertinimui reikalingi duomenys. Bendru sutarimu buvo nuspręsta giliau pasidomėti ugdymo ir mokymosi sritimi. Mokyklos savęs vertinimo tikslas – pagerinti mūsų mokyklos veiklą, padaryti taip, kad joje mokiniui būtų gera mokytis, o mokytojui – dirbti. Tam, kad visi kartu išsiaiškintumėme, kur yra mūsų mokyklos stiprybės, o kur – mokytis ir dirbti trukdančios silpnybės, atliekame mokytojų, mokinių ir mokinių tėvų apklausą. Apibendrinti šios mokytojų, mokinių ir mokinių tėvų apklausos rezultatai būtinai bus pristatyti visiems mokyklos bendruomenės nariams.
Prašytume pagal pateikiamą atsakymų skalę (galite rinktis nuo atsakymo „tikrai pritariu“ iki atsakymo „tikrai nepritariu“, ypatingiems atvejams yra atsakymas „negaliu atsakyti“) įvertinti kiekvieną anketoje pateiktą teiginį. Teiginį įvertinsite, pasirinkdami Jūsų nuomonę atitinkantį atsakymą.
Visi Jūsų atsakymai liks anonimiški. Tai reiškia, kad niekas nesužinos, kaip įvertinote teiginius. Aišku, dėl to nereikia nurodyti savo pavardę, ar kurioje klasėje mokosi Jūsų vaikas.
Iškilus kokiems nors klausimams prašome kreiptis į administraciją.
Jūsų nuomonė mums labai svarbi!